נעים מאוד, דניאל

Take control of your body, Only then you can take control of your mind.

מי אני

נעים מאוד, שמי דניאל כהן ומאז שנת 2020 אני מדריכת פילאטיס מוסמכת, בעלת סטודיו לפילאטיס, מאמנת במכוני הכושר המובילים בישראל וסטודנטית לחינוך גופני במסלול מצטיינים של מכללת וינגייט, הלומדת במקביל במגמת טיפוח יציבה.

עלי לא ניתן לומר שהתגלגלתי למקצוע במקרה או בגיל מאוחר 😊. ספורט תמיד היה חלק בלתי נפרד ממני ומחיי מאז היותי ילדה קטנה. אהבתי לשחק כדורעף וגם לטפס ולקפוץ ממתקנים בגן השעשועים אך לעולם הפילאטיס נחשפתי רק בבגרותי, לאחר פציעת ספורט קשה בגללה הפסקתי את שגרת האימונים שלי כשחקנית כדורעף תחרותית. חיי השתנו ולא יכולתי יותר לעסוק במקצוע אותו כל כך אהבתי ושהיה אז כל חיי. אולם הפציעה, כמו גם השיקום באמצעות אימוני פילאטיס, הפכו לתקופה מכוננת שסייעה לי לצאת מהמשבר ולחזור לעצמי. הבנתי את מה שאני בטוחה בו היום. פילאטיס היא שיטת אימון מדויקת, מחטבת ומחזקת שמתאימה לגברים ולנשים (כן כן, גם לנערות, ולנשים מבוגרות היא מתאימה בדיוק באותה מידה). זהו ספורט נפלא ללא גיל. כזה שגם אם תתעקשו, תתקשו למצוא בו חסרונות.

לצד ההכרות המבורכת ביתרונות הפילאטיס (בהן התברך העולם שנים רבות לפני שנולדתי 😊) זיהיתי וחידדתי לעצמי את התשוקה לא רק להתאמן בפילאטיס אלא גם לאמן אחרים.

התמדה בשגרת אימוני הפילאטיס אפשרה לי להתגבר על הפציעה ולחזור לספורט.

תרגול הפילאטיס נתן לי אפשרות להיכנס לשגרת חיים פרודקטיבית וחיובית. עמידה באתגרים חדשים ומימוש יכולת עצמית, עלייה בביטחון העצמי ובתחושת המסוגלות שלי.

התאהבתי בשגרת החיים החדשה שלי והחלטתי להתמקצע במסלול בו אוכל לעזור לאחרים לסגל לעצמם אורח חיים בריא ומאוזן שניתן לשלב בחיי היומיום העמוסים.

במהלך הקורונה חישבתי מסלול מחדש והעברתי את כל האימונים שלי לזום בכדי לעזור למתאמנות שלי להמשיך את שגרת האימונים בשביל לשמור על שפיות ועשייה. נוכחתי לגלות את האפקטיביות של אימונים אונליין ומכאן נולד הרעיון, סטודיו פילאטיס אונליין.

על

אחרי שנים בתחום הצלחתי לזקק את הפילאטיס לשיטה משלי, שיטת BLUEFROG. שיטה אשר מקצרת את משך האימון ומצליחה להעניק למתאמנים את כל יתרונות הפילאטיס, בזכות אימון המורכב מתרגילים ממוקדים ומדויקים בזכותם ניתן להפוך את האימון לחלק משגרת חיי היומיום.

אני שמחה על הזכות שניתנה לי לעזור לאנשים להיות מאושרים יותר ובריאים יותר בגוף ובנפש.

אני רוצה שתדעו:

חשוב לי לאמן אנשים ולסייע להם לחיות ללא כאבים וללא מגבלות, פשוט לחיות בדיוק כמו שהם רוצים וליהנות.

לראות מתאמנים שלי משחקים בחופשיות, נהנים עם ילדים או נכדים ללא כאבים גורם לי לחייך.

לשמוע מתאמנים מספרים על חופשה, טיול או מסע ללא מגבלות גורם לי לסיפוק רב.

להבין שאימוני האונליין שאני מציעה גורמים לרבים יותר להפוך את הפילאטיס לחלק משגרת החיים נותן לי הרגשה שהחלטתי נכון (קצת יותר על למה ואיך זה קרה תוכלו לקרוא בהמשך- הטוויסט (המבורך) של הקורונה)

איך קרה שהפילאטיס נכנס לי לגוף וגם לנשמה?

כמו שאתם וודאי מבינים, התאהבתי באימוני פילאטיס.
תרגול הפילאטיס אפשר לי להיכנס לשגרת חיים פרודוקטיבית ולאמץ גישה חיובית לחיים.

קל לי יותר לעמוד באתגרים חדשים ולממש את עצמי. הביטחון העצמי שלי עלה ותחושת המסוגלות שלי התחזקה. מהנקודה בה מצאתי שגרת חיים חדשה, החלטתי להתמקצע במסלול בו אוכל לאמן אחרים, לעזור להם לפתח ולסגל אורח חיים בריא ומאוזן וליהנות משילוב אימונים בחיי היומיום העמוסים.

הטוויסט (המבורך) של הקורונה

במהלך הקורונה חישבתי מסלול מחדש והעברתי את כל האימונים שלי לזום. הרווח היה ברור ועבד לכל הכיוונים. הצלחתי לסייע למתאמנים והמתאמנות שלי להמשיך את שגרת האימונים וגם ליהנות מעשייה ומעט שפיות גם כשהיו סגורים בבית.
כמו רבים, מה שהחל אצלי ואצל המתאמנים כזמני- הפך לקבוע. נוכחנו לגלות את האפקטיביות של אימוני האונליין ומכאן נולד הרעיון: סטודיו פילאטיס אונליין.

"רק לאחר שתצליחו לשלוט בגוף שלכם, תוכלו לשלוט בתודעה שלכם"

אז נעים מאוד, BLUEFROG פילאטיס אונליין

הסטודיו פועל במטרה לאפשר לנשים וגברים בעלי שגרת חיים עמוסה – שאינה מאפשרת התחייבות לשעות ולימים ספציפיים – לשלב אימונים מקצועיים ובעצימות משתנה ומותאמת לשגרת החיים ולצורך הברור 'להשקיע בעצמי קצת יותר'.
כמי שמאמינה בגמישות והתאמה אישית החלטתי ללכת צעד אחד נוסף קדימה ולהציע גם מסלולים שונים המתאימים לגברים, לנשים ולנשים בהריון ולאחר לידה.

כדי להחליט מה יתאים בדיוק לכם, אתם מוזמנים לצלול אל הפרטים: 3 מסלולים לנשים ולגברים החל מ- 116 ₪ לחודש | 3 מסלולים לנשים בהריון החל מ- 96 ₪ לחודש.

דילוג לתוכן